doprava zdarma

Kategorie

Facebook

custom
.......

.......

Jde nám o vaši spokojenost. Přesvěčte se sami!

Kožené opasky (nebo chcete-li kožené pásky) jsou hlavní a největší skupinou námi dodávaného koženého zboží. Na trhu je spousta matných opasků. My nabízíme spíše opasky s lesklým povrchem. Přitom všechno je stoprocentně pravá přírodní kůže. Materiálem je vždy hovězina, někdy marketingově a nesprávně nazývaná býčí kůže či dokonce buvolí kůže. Kožený pásek s hladkým povrchem je dnes v kurzu, ovšem spousta zákazníků dává přednost povrchové úpravě nubuk, kterou taky u koženého opasku nabízíme. Zde je třeba upozornit, že náš nubuk opasek není klasický semiš našitý na další vrstvě kůže, ale jedna hrubá lícová hovězina se zdrsněným povrchem. Jinak působí i barva těchto opasků, která místy sleduje přirozený povrch kůže, je sytější a živější než je obvyklé u semiše. Dámský i pánský opasek Clementi je jasná volba u střízlivého a moderního stylu za skvělou cenu. Společenský pásek stejně jako opasek typu jeans je nezbytným oděvním doplňkem dnešního člověka.

Až zase někde zahlédnete značku "genuine leather", "echt leder" či "vera pelle", uvědomte si, že jsou to jen slova a jejich naplnění v nejlepším smyslu přináší kožená galanterie Clementi. Nakupujte kožené zboží Clementi a dál už nehledejte.


........


Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com

InternetoveObchody.cz

 


.........Internetové obchody

NEJshopy.eu - prověřené obchody

Hodnocení a recenze obchodů

nabuko opasek, opasek do riflí, kožený opasek, opasek do obleku, italský opasek, nabuko opasky, opasky do riflí, kožené opasky, opasky do obleku, italské opasky, nabuko pásek, pásek do riflí, kožený pásek, pásek do obleku, italský pásek, italská peněženka, peněženka z kůže, peněženky z kůže, značkové peněženky, značková peněženka