Tým soustředěný kolem privátní značky Clementi se zabývá obchodem s koženou galanterií od 1. dubna 1994. Původně jsme nabízeli kožené zboží ve vlastní prodejně ve Frýdku-Místku, následně s rozvojem nákupních center prostřednictvím RMU jednotek v obchodních centrech v Ostravě, Opavě a Olomouci. Zažili jsme bohatá i chudá období, ale nakonec jsme se vždy vydali směrem k novým příležitostem. Od roku 2000 vyvíjíme vlastní design s použitím neotřelých materiálů vysoké kvality. Nyní máte možnost poznat naše výrobky v Praze, kde je nově zřízen velkosklad.

V současné době je na našem trhu mnoho značek. My jsme přesto rozhodnuti prosadit se a odlišit. Díky mnohaleté zkušenosti víme, že český zákazník je dobře informovaný, má střízlivý vkus, vyhýbá se přílišné zdobnosti a požaduje kvalitu za dobrou cenu. Nabízíme vám současný čistý, jednoduchý a účelný design. Vyhýbáme se ozdobným sponám, cvočkům a nápisům. Clementi jsou módní výrobky z kvalitní přírodní a vzhledově originální kůže, to je naše přednost. Nemáme široký sortiment, ale všechny naše výrobky jsou dobře prodejné. Přesvěčte se sami.

Naše peněženky jsou vyráběny z italské kůže, která je patřičně měkká a příjemná na omak

Opasky děláme z pevné hověziny. Používaným materiálem k jejich výrobě je nejčastěji hladká lícová kůže, jemně krčená kůže a tzv. farmer nubuk, vykazující příjemnou sytou barevnost, kterou si oblíbily nejen ženy. U několika málo dámských modelů je použita fóliovaná hovězí štípenka, která za lidovou cenu nabízí odolnost, životnost a zajímavé estetické vlastnosti. Vysoký standard zpracování je zaručen jak výrobou u nás, tak i v dalších zemích Evropské Unie s kožedělnou tradicí.

nabuko opasek, opasek do riflí, kožený opasek, opasek do obleku, italský opasek, nabuko opasky, opasky do riflí, kožené opasky, opasky do obleku, italské opasky, nabuko pásek, pásek do riflí, kožený pásek, pásek do obleku, italský pásek, italská peněženka, peněženka z kůže, peněženky z kůže, značkové peněženky, značková peněženka